Як це працює ?
Партнер отримує замовлення від кінцевого клієнта, оформляє його на сайті. Для фізичних осіб йде відвантаження товару з необхідними документами і отримання грошей післяплатою (також працює механізм передоплати, оплата картою при доставці кур'єром), для юридичних осіб товар бронюється і чекає оплати. Після відвантаження замовлення по закінченню терміну 14 днів комісійну винагороду потрапляє на баланс Партнера.


Оформлення замовлення:
Партнер формує замовлення на порталі. Ціни на товар, що продається Партнер визначає сам, але не нижче оптової ціни, яка вказана в прайсі і на порталі.
У замовленні Партнер заповнює обов'язкові реквізити одержувача:


• Тип кінцевого клієнта: Фізична особа / Юридична особа


• ПІБ / ЄДРПОУ, Юр.названіе, ІПН


• Телефон, email / телефон юр.лица, юр.адреса, ПІБ одержувача


• Місто


• Варіант отримання: відділення служби доставки, дo «Двері» - адреса одержувача (вулиця, будинок, поверх, квартира для служб доставки; вулиця, будинок для кур'єра по Києву)


Якщо кінцевий клієнт юридична особа, то на вказаний при створенні контрагента електронну адресу відправляється рахунок в форматі PDF (сума рахунку для юрособи не може бути менше 500 грн.), При отриманні оплати на вказаний в замовленні електронну адресу клієнта відправляється запит на отримання довіреності. Процес обробки замовлення (контроль отримання оплати, довіреності, виписка бухгалтерських документів, відвантаження товару) проводиться менеджером в контакті з Партнером.
Вартість доставки:
Вартість доставки буде включена в замовлення, вказується в гривні, допустимі значення: 0 грн, і від 50 до 9999 грн. Якщо доставка платна (вартість замовлення менше 5000 грн.), То доставку завжди оплачує Партнер, додавати чи вартість доставки в суму замовлення для кінцевого клієнта Партнер вирішує самостійно. Вартість доставки кур'єром розраховується на формі відвантаження замовлення, фіксується в момент відвантаження замовлення і в подальшому не змінюється.
Фінансові послуги:
При продажу товару кінцевому клієнту з Партнера стягується компенсація фінансових послуг в розмірі 25% від різниці між ціною продажу кінцевому клієнту і ціною Партнера.


Сума комісійної винагороди по закінченню 14 календарних днів після відвантаження товару зараховується на баланс Партнера, в той же момент фактичні витрати на доставку замовлень і фінансові послуги списуються з балансу.


При відмові клієнта від отримання товару у відділенні служби доставки або на адресу з Партнера списується вартість доставки товару в обидві сторони.


Виплата винагороди проводиться з 1 по 15 число кожного місяця